Безпека

На жаль, на сьогоднішній день різко збільшилась кількість спроб несанкціонованого доступу до комп'ютерів кінцевих користувачів. Це заняття набагато простіше, а головне, менш карне і більш вигідне ніж "ламання" комп'ютерної мережі провайдера. Справа в тім, що для "ламання" устаткування провайдера потрібно "пробити" системи захисту декількох рівнів і після цього всього лише одержати доступ до системних файлів і можливість нашкодити компанії. На підставі чинного законодавства подібні дії можуть спричинити судовий позов від компанії-провайдера і кримінальну відповідальність хакера.

Тепер розглянемо другий варіант коли ціллю хакера є комп'ютер кінцевого користувача. Проникнувши в систему окремого комп'ютера, підключеного до Інтернет за допомогою модему, хакер одержує логін і пароль для роботи в мережі. У цьому випадку провайдер не може подати позов в суд на хакера, а незахищений користувач не завжди володіє необхідними даними для цього. У підсумку - хакер одержує доступ в Інтернет за рахунок користувача.

Було проведене невелике дослідження (компанією IP Telecom). З 50 випадкових користувачів, що регулярно працюють у мережі:

1) 23 віддають у вільний доступ свої файли. У тому числі й файли з паролями та логінами, які можна розшифрувати, витративши на це від сили 5 хвилин і маючи потрібне програмне забезпечення (якого в Інтернеті багато);

2) У 17 взагалі в системі 'стояв' один з варіантів вірусу, так званий 'троянський кінь' ( його робота полягає у відстеженні введення логінів та паролів).

Таким чином, 50 % користувачів при роботі в Інтернеті абсолютно не думають про безпеку свого комп'ютера.

Запам'ятаєте, провайдер у даній ситуації безсилий. Ми не зможемо Вам нічим допомогти, крім як порадою: "порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих". Не відмахуйтесь від цих рекомендацій, а візьміть до відома і скористайтеся.

Отже, кілька рад по захисту:

1) Встановіть на свій комп'ютер антивірусну програму з постійним поновленням. Ми радимо AVP. Цю програму можна скачати з офіційного сайта розробників http: //www.avp.ru

2) Закрийте доступ до вашого комп'ютера, коли ви працюєте в Інтернет. Для цього зайдіть у "Пуск -Панель керування -Мережа -ТСР/ІP Контролер віддаленого доступу -Прив'язка". І заберіть галочку напроти Служби доступу до файлів.

 
Заплатити
Способи оплати Видрукувати рахунок
 
Зареєструвати домен
Способи оплати Видрукувати рахунок
 
Поради користувачу
Питання-відповіді
 
Як нас знайти?
Схема доїзду оплати Контакти
 
КОРИСТУВАЧУ :: ПОСЛУГИ :: ПРО КОМПАНІЮ :: ПIДТРИМКА
© 2010 ЛІТех, м.Львів 79000, вул.Дудаєва 15, info(at)litech.net, тел.:+380 32 2611888, факс:+380 32 2611896