Фізична особа, як клієнт ТОВ “ЛІТех”, дає свою згоду на обробку персональних даних (в тому числі: збір, зберігання, систематизацію, зміна, видалення, використання, поширення, знеособлення блокування).

Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є отримання клієнтом послуг, що надаються ТОВ “ЛІТех”.

ТОВ “ЛІТех” зобов'язується обробляти персональні дані клієнта в суворій відповідності з законодавством України про захист персональних даних.

Клієнт погоджується з тим, що ТОВ “ЛІТех” має право знеособити його персональні дані в цілях передачі іншим суб'єктам ринку реєстрації доменних імен.

Так само клієнт погоджується з тим, що ТОВ “ЛІТех” має право передати його дані іншим суб'єктам ринку реєстрації доменних імен в знеособленому вигляді.

Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснено шляхом направлення клієнтом відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу domain@litech.net. При цьому клієнт погоджується з тим, що такий відгук може спричинити такі наслідки:

  • відмова з боку ТОВ “ЛІТех” в наданні послуг, через неможливість їх виконання без зазначених даних;

  • видалення доменного імені, у разі неможливості його супроводу без наявності у сервісу таких даних.

Клієнт даною угодою доручає Сервісу як Реєстратору опублікувати свої персональні дані в базах даних відповідних сервісів у відкритому доступі в Інтернет, необхідних для роботи сервісЗгода на обробку персональних данихів, служб, доменов.

Клієнт погоджується з тим, що його персональні дані можуть бути передані іншому Реєстратору або Адміністратору публічного домену, в разі, якщо ця операція вимагає ідентифікації клієнта як власника доменного імені.

Права клієнта по відношенню до його персональних даних визначені у ст.8 Закону України "Про захист персональних даних".

 
Заплатити
Способи оплати Видрукувати рахунок
 
Зареєструвати домен
Способи оплати Видрукувати рахунок
 
Поради користувачу
Питання-відповіді
 
Як нас знайти?
Схема доїзду оплати Контакти
 
КОРИСТУВАЧУ :: ПОСЛУГИ :: ПРО КОМПАНІЮ :: ПIДТРИМКА
© 2010 ЛІТех, м.Львів 79000, вул.Дудаєва 15, info(at)litech.net, тел.:+380 32 2611888, факс:+380 32 2611896